V Niedziela Wielkanocna

1.     W przyszłą niedzielę wystawienie Najświętszego sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych. Składaka na Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie.

2.     W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w Brzezowej w czwartek od 15.30, w Skalniku w czwartek od 17.30. Chorych odwiedzę w czwartek od 8.00.

3.     W środę rozpoczynamy nabożeństwa majowe po mszy świętej.

4.     2 maja obchodzimy święto flagi narodowej.

5.     W piątek 3 maja, wypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, msze święte jak w niedzielę. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W tym dniu odpust w Kątach.

6.     Msze św. w tygodniu w poniedziałek o 7.00 rano w pozostałe dni o 18.00, w Brzezowej w środę, czwartek i sobotę o 16.30. w piątek o 9.30.

7.     Dziękuję za sprzątanie kościoła. Dyżur porządkowy przejmują w Skalniku – Jodłowska Małgorzata i Piątek Dorota; w Brzezowej – Homlak Beata, Stachurska Teresa. Dyżur porządkowy na cmentarzu i parkingu podejmują w Skalnik: Forma Jerzy, Mroczka Krzysztof; w Brzezowej: Opałka Edward Rzepka Tadeusz.

ZAPRASZAMY DO SANKTUARIUM